Forum Sojuszu Wysp

Maniacy Ikariam

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Strona sojuszu www.sojusz-wysp.yoyo.pl

#1 2008-05-31 19:22:27

Ireczkops

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 188

Rozpoznanie

Jak niektórzy wiedzą a powinni nawet wszyscy w czwartek odbyło się spotkanie chętnych do działania członków sojuszu. W sumie zebrało sie 10 osób. Część się wypowiadało część słuchało. Doszliśmy do wniosku że należy zaplanować jakiś konkretny atak aby urozmaicić grę. Zadecydowaliśmy jednak że nie będziemy wypowiadać komuś wojny oficialnie. Po prostu wybierzemy jakiś sojusz ( z tych mocniejszych ) i zaczniemy tłuc ich członków z naszej okolicy. A czy oni nam wypowiedzą wojnę czy nie to już inna broszka. Sojusze maja podpisane pakty dlatego żeby dobrze przygotować się do wojny i nie wdepnąć w jakies g ... tzreba najpierw zrobić rozpoznanie.
W tym celu musimy przeszukać okolice i sprawdzić gdzie kto jest. Poniżej zamieszczam coś w stylu schematu z zakresem pul do przeszukania. Prosze osoby które sie zadeklarowały i inne również o wybór pola które przeszukają. Myślę  że można wypisywać tak jak w dziale strategon chyba ze ma ktoś coś lepszego w każdym razie żeby było wiadomo nick gracza kordy wyspy tag sojuszu i przydało by sie ilość pkt generała.
Myślę że na początek zainteresujmy się następującymi sojuszami:

Duchy Goecji(RED)
PARTYZANCI(-B-)
Najemnicy(NAJM)
Chosen Ones(Ch1)

Pozdrawiam i oto obrazek do wyboru

http://images25.fotosik.pl/221/1ad66339090081ab.jpg


Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie...

Offline

 

#2 2008-05-31 19:24:31

Ireczkops

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 188

Re: Rozpoznanie

Jak by było nie wyraźnie to prawym i pokaż obrazek;)

Ok ja biorę się za A1


Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie...

Offline

 

#3 2008-05-31 19:41:34

Urgal

Poznałem literki

Skąd: Giżycko
Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 42

Re: Rozpoznanie

Biorę A4:)


http://img71.imageshack.us/img71/3861/usru9yz1.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rastaots76.pun.pl www.mafiathecityoflostheaven.pun.pl www.minecrafterzy.pun.pl www.rosiakforum.pun.pl www.csmaps.pun.pl