Forum Sojuszu Wysp

Maniacy Ikariam

Ogłoszenie

Strona sojuszu www.sojusz-wysp.yoyo.pl

#1 2008-03-22 19:28:04

Ireczkops

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 188

Rekrutacja

Nastąpiły zmiany w zasadach przyjmowania do sojuszu. Wszytko w poście który wisi od paru dni.

http://www.sojuszwysp.pun.pl/viewtopic.php?pid=10#p10

Obecnie na okresie próbnym są:
dkl - 21 marca 2008
wilksztein - 21 marca 2008
Jarecki1971 - 21 marca 2008
MruFFka - 27 marca 2008
Mashiz - 27 marca 2008
Urgal -26 marca 2008


Po okresie około miesiąca nastąpi głosowanie. Większość decyduje.

Jedna uwaga do moderatorów a zarazem rady sojuszu. Proszę nie pisać pod podaniami (postami) przyjęty od tak. Limit nowych określmy na 5. Powinno to zapobiec zbytniemu bałaganowi związanymi z nowymi.
Proponuje też wprowadzić patrona. Każdy nowo przyjmowany musiał by mieć poparcie jednego pełnoprawnego członka. W innym wypadku Rada powinna podchodzić ostrożnie.


Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie...

Offline

 

#2 2008-03-22 21:05:38

jarecki1971

Poznałem literki

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 10

Re: Rekrutacja

A za coś ten patron mialby odpowiadac? tego nie rozumiem moze bardziej zrozumiale

Offline

 

#3 2008-03-22 22:37:24

Felwood

Poznałem literki

8481130
Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 46

Re: Rekrutacja

Mhm, też tego za bardzo nie rozumiem -Frustracja w głosie Felwooda jest wyraźnie odczuwalna


A quick death... like the one you gave me? No. You are going to suffer as I did. Thanks to my arrow, you can not even run. Give my regards to hell, you son of a bitch. - Sylvanas Windrunner, after Arthas tells her to kill him.

Offline

 

#4 2008-03-23 20:37:09

Ireczkops

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 188

Re: Rekrutacja

Myślę że by odpowiadał np. jeśli koleś coś narozrabia będzie trzeba oddać surowce które koleś ukradł to tylko przykład.
Bardziej chodzi o to że zapobiegnie to przyłączaniu na chybił trafił tylko będziemy znali trochę graczy. Jeśli z kimś handlujesz i wiesz że jest ok to wole przyjąć taka osobę niż całkowicie obca bo np. ma dużo punktów.


Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie...

Offline

 

#5 2008-03-23 22:45:25

Felwood

Poznałem literki

8481130
Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 46

Re: Rekrutacja

Ireczkops napisał:

Myślę że by odpowiadał np. jeśli koleś coś narozrabia będzie trzeba oddać surowce które koleś ukradł to tylko przykład.
Bardziej chodzi o to że zapobiegnie to przyłączaniu na chybił trafił tylko będziemy znali trochę graczy. Jeśli z kimś handlujesz i wiesz że jest ok to wole przyjąć taka osobę niż całkowicie obca bo np. ma dużo punktów.

Aha, czyli po prostu taki patron będzie odpowiadał za nową osobę w sojuszu, ponadto osoba pragnąca dołączyć do niego musi się lepiej zapoznać z przynajmniej jednym sojusznikiem pozyskując jego zaufanie, dobrze to zrozumiałem?


A quick death... like the one you gave me? No. You are going to suffer as I did. Thanks to my arrow, you can not even run. Give my regards to hell, you son of a bitch. - Sylvanas Windrunner, after Arthas tells her to kill him.

Offline

 

#6 2008-03-26 00:01:33

Sokol

Umiem pisać

status 5215402
3257767
Skąd: POZNAŃ
Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 55

Re: Rekrutacja

Felwood chodzi o tak zwane "klepnięcie w plecy". Patron to dobry pomysł. Osoba, która bierze pełną odpowiedzialność za czyny kandydata. W ten sposób można łatwiej kontrolowac potencjalnego sojusznika (czy doklada sie do tartaków, czy nie kręci wałów z surowcami, czy nie prowadzi jakiś tajemnych konszachtów z wrogami )


P.S Widzieliście ile chetnych pojawilo sie do przystapienia do sojuszu?? Dziś 2. Naprawde zainteresowanie jest spore. Ciekaw jestem tylko, czy wynika to ze szczerej checi współpracy, czy tylko wiara chce sobie tyłki chronic przed atakami złych i brzydkich ...

Ostatnio edytowany przez Sokol (2008-03-26 22:56:08)


Szanuje tylko tych, których wypowiedzi wynikają z własnych przemyśleń i doświadczeń.

Offline

 

#7 2008-04-02 07:56:39

Ireczkops

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 188

Re: Rekrutacja

OK jak widać Mariel zrobił małe porządki i usunęła nieaktywnych graczy. Spowodowało to zmniejszenie sojuszu ale jednocześnie pozbyliśmy się nieaktywnych graczy i tych którzy pod osłoną sojuszu chcieli się tylko rozwijać nie wnosząc nic do niego.
Ze tego względu postanowiłem (myślę że rada się ze mną zgodzić ) skrócić okres rekrutacji i w dniu dzisiejszym jak tylko znajdę chwilę rozpiszę ankiety dla wszystkich a potem ( myślę że po pozytywnym przyjęciu wszystkich ) zaczniemy szukać nowych graczy.

Jedna prośba proszę graczy o nie głosowanie na siebie samego. Nie chce mi się ograniczać wam chwilowo dostępu do forum. Zresztą myślę że i tak będzie to formalność.

Pozdrawiam


Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wiedzmin11.pun.pl www.meskiwzrokwdamskikrok.pun.pl www.najbud4.pun.pl www.pedagog.pun.pl www.deicide-online.pun.pl