Forum Sojuszu Wysp

Maniacy Ikariam

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Strona sojuszu www.sojusz-wysp.yoyo.pl

#1 2008-05-05 12:09:21

Corrado

Umiem czytać

Zarejestrowany: 2008-05-05
Posty: 1

proszę o przyjęcie mnie do sojuszu

witam otrzymałem zaproszenie od leszek i proszę o przyjęcie mnie do sojuszu                                                                                                                                                   Moje
wyspy   
Roma   Swialtuos [24:56]   
San Martino   Whoebios [25:56]   
Ferrara   Thrudios [24:57]   
Florencja   Lexios [25:57] 
                                                                                                                                                                                                                                                               W rankingu mam 19,450 punktów.Na chwile obecną nikt mnie nie atakuje.Najeżdżał mnie pumsky ale narazie dał sobie spokój.                                                                                                            pozdrawiam i czekam na info

Offline

 

#2 2008-05-05 16:32:18

Ireczkops

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 188

Re: proszę o przyjęcie mnie do sojuszu

Witam zostałęś przyjęty na okres probny 1 miesiaca zreszta jak wszyscy wglad do forum przynany prosze o podanie w gzre do sojuszu


Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedagog.pun.pl www.deicide-online.pun.pl www.najbud4.pun.pl www.meskiwzrokwdamskikrok.pun.pl www.wiedzmin11.pun.pl